کد خبر: ۱۵۸۰۷۲
۰:۰ - ۱۳۹۹/۶/۲۸

پیش بینی قیمت سهام و حد سود و ضرر بانک ملت ،
در تحلیل تکنیکال یک کارگزاری مشخص شد:

پیش بینی قیمت سهام و حد سود و ضرر بانک ملت ، "وخارزم و پارسان"

با تحلیل تکنیکال سهام سرمایه گذاری خوارزمی، بانک ملت و گسترش نفت و گاز پارسیان، پیش بینی قیمت سهام و حد سود و ضرر این سه شرکت توسط یک کارگزاری مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی سیر صعودی بازار سهام پس از روند اصلاحی طی دو روز متوالی تداوم یافته که کارگزاری آبان در ادامه بررسی چارتیستی شرکت های بورسی و فرابورسی ، سهام سه شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، بانک ملت و گسترش نفت و گاز پارسیان را تحلیل تکنیکال کرد.

سرمایه گذاری خوارزمی: قیمت در این نماد به محدوده یک سطح حمایت کلاسیک و باند پایینی چنگال اندروز نزدیک شده و به آن واکنش نشان داده است. می توان با حد ضرر ۹۵۰ تومان و حد سود اول ۱۵۵۰ تومان وارد معامله خرید شد.

بانک ملت: در نماد "وبملت" شاهد شکل گیری یک کانال صعودی هستیم. می توان از کف و سقف های کانال به عنوان حد ضرر و حد سود استفاده کرد. قیمت اکنون گپ ناشی از بازگشایی را پر کرده و به سمت سقف تاریخی حرکت می کند. در صورت شکست این مقاومت مهم در محدوده ۶۸۰ تومان هدف بعدی در محدوده سقف کانال ۷۵۰ تومان خواهد بود.

گسترش نفت و گاز پارسیان: قیمت به هم پوشانی ۶۱٫۸ درصد فیبوناچی ریتریسمنت و سطح مقاومتی که تبدیل به حمایت شده، واکنش نشان داده و کندل های برگشتی شکل داده است. می توان با حد ضرر۲۳۰۰ تومان و هدف اول ۳۲۰۰ وارد معامله خرید در این نماد شد.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

 


برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال بورس پرس در تلگرام شوید.

ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید


آخرین اخبار
پربیننده ترین
طراحی سایت خبری و هاست توسط ایرسا هاستینگ